Sydney CBD Squash Club 2019 Club Championships
Div 1 Pool A
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Mark Reid |
|
0-2
|
2-0
|
1-1
|
108 |
2. | 2nd George Deubler |
2-0
|
|
2-0
|
2-0
|
90 |
3. | 3rd Alexander Fong |
0-2
|
0-2
|
|
|
77 |
4. | 4th Mark Woodrow |
1-1
|
0-2
|
|
|
55 |
Div 1 Pool B
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st John Skinner |
|
2-1
|
2-1
|
2-0
|
117 |
2. | 2nd Remus Mate |
1-2
|
|
2-0
|
2-0
|
102 |
3. | 3rd Craig Marcombe |
1-2
|
0-2
|
|
1-2
|
100 |
4. | 4th Matthew Foley |
0-2
|
0-2
|
2-1
|
|
89 |
Div 2 Pool A
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Ed Ho |
|
2-1
|
1-2
|
2-1
|
120 |
2. | 2nd Amar Jassal |
1-2
|
|
2-1
|
2-1
|
112 |
3. | 3rd Michael Proust |
2-1
|
1-2
|
|
2-0
|
110 |
4. | 4th Dmitry Titkov |
1-2
|
1-2
|
0-2
|
|
87 |
Div 2 Pool B
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Zubair Hashmi |
|
2-1
|
2-0
|
2-0
|
101 |
2. | 2nd Parag Bansal |
1-2
|
|
2-0
|
2-0
|
100 |
3. | 3rd Andrew Garrett |
0-2
|
0-2
|
|
2-1
|
88 |
4. | 4th Stephen Martin |
0-2
|
0-2
|
1-2
|
|
79 |
Div 3 Pool A
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Tariq Chotani |
|
2-1
|
2-0
|
2-0
|
102 |
2. | 2nd Tony Low |
1-2
|
|
0-2
|
2-0
|
79 |
3. | 3rd Peter Chun |
0-2
|
2-0
|
|
2-0
|
73 |
4. | 4th James Gregory |
0-2
|
0-2
|
0-2
|
|
49 |
Div 3 Pool B
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Sam Bates |
|
1-2
|
2-1
|
2-0
|
100 |
2. | 2nd Simon Wanichwetin |
2-1
|
|
2-0
|
2-0
|
99 |
3. | 3rd Russell Schmidt |
1-2
|
0-2
|
|
2-0
|
76 |
4. | 4th Greg Veitch |
0-2
|
0-2
|
0-2
|
|
0 |
Div 4 Pool A
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Mehdi Barzegari |
|
2-1
|
2-0
|
2-0
|
101 |
2. | 2nd Shaun Williams |
1-2
|
|
2-0
|
2-0
|
99 |
3. | 3rd Josh Vawdrey |
0-2
|
0-2
|
|
2-1
|
80 |
4. | 4th ASHISH GUPTA |
0-2
|
0-2
|
1-2
|
|
71 |
Div 4 Pool B
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Penni Rome |
|
2-0
|
2-0
|
2-0
|
90 |
2. | 2nd Jonathan Lay |
0-2
|
|
0-2
|
2-0
|
75 |
3. | 3rd Emma Bartley |
0-2
|
2-0
|
|
0-2
|
65 |
4. | 4th Tim Campbell |
0-2
|
0-2
|
2-0
|
|
30 |
Div 5 Pool A
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st Emma Greenland |
|
1-2
|
0-2
|
2-1
|
100 |
2. | 2nd Brighton Cohen |
2-1
|
|
0-2
|
2-1
|
99 |
3. | 3rd andrew holden |
2-0
|
2-0
|
|
2-0
|
90 |
4. | 4th Acar Ahmet |
1-2
|
1-2
|
0-2
|
|
81 |
Div 5 Pool B
1. | 2. | 3. | 4. | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1st kyle howland-rose |
|
1-2
|
2-0
|
2-0
|
96 |
2. | 2nd Ben McEvoy |
2-1
|
|
2-0
|
2-0
|
96 |
3. | 3rd Paul Feehely |
0-2
|
0-2
|
|
2-0
|
67 |
4. | 4th John Tomaras |
0-2
|
0-2
|
0-2
|
|
15 |
Div 1 Final
1. | 2. | Points | ||
---|---|---|---|---|
1. | 1st John Skinner |
|
2-1
|
45 |
2. | 2nd George Deubler |
1-2
|
|
43 |
Div 2 Final
1. | 2. | Points | ||
---|---|---|---|---|
1. | 1st Zubair Hashmi |
|
2-0
|
30 |
2. | 2nd Ed Ho |
0-2
|
|
23 |
Div 3 Final
1. | 2. | Points | ||
---|---|---|---|---|
1. | 1st Tariq Chotani |
|
2-0
|
30 |
2. | 2nd Simon Wanichwetin |
0-2
|
|
20 |
Div 4 Final
1. | 2. | Points | ||
---|---|---|---|---|
1. | 1st Penni Rome |
|
2-1
|
39 |
2. | 2nd Mehdi Barzegari |
1-2
|
|
38 |
Div 5 Final
1. | 2. | Points | ||
---|---|---|---|---|
1. | 1st andrew holden |
|
1-2
|
35 |
2. | 2nd Ben McEvoy |
2-1
|
|
33 |