Print

11/12 Playoff F1 E1 E2
15/16 Playoff H1 G1 G2
Direct Acceptance
Seed Name Nationality Club Alternate Replaced
- Naude Meyer Cape St. Francis Beach No -
- Pieter Muller No -
- Aidan Grace Glenwood House School No -
- Jan (Janu) Botma ZA Outeniqua Laerskool No -
- Hawken Lederle Great Tennis No -
- Olof Poggenpoel ZA Laerskool Park No -
- Ewan Strauss ZA Great Tennis No -
- Wian Gildenhuys Laerskool Hartenbos No -
- Alexander Wiseman George Tennis Club No -
- Reghardt Conradie Humansdorp No -
- pieter barnard Wesbank (Oudtshoorn) Tennis Club No -
- Janhendrik Lamprecht ZA Knysna Primary School No -
- Arnu Visser ZA Great Tennis No -
- Johan Coenraad Schoeman GREAT Tennis Mbay No -
- Cooper WESTERN ZA Glenwood House School No -
Date / Time Position ID Location Player 1 Player 2 Result
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 1: X1 LGS -
Naude Meyer
Pieter Muller
9999999999999999
TBD
Box 1: X2 -
Naude Meyer
Aidan Grace
9999999999999999
TBD
Box 1: X3 -
Naude Meyer
Jan (Janu) Botma
9999999999999999
TBD
Box 1: X4 -
Naude Meyer
Hawken Lederle
9999999999999999
TBD
Box 1: X5 -
Naude Meyer
Ewan Strauss
9999999999999999
TBD
Box 1: X6 -
Naude Meyer
Alexander Wiseman
1551449700
2019-03-01 2:15pm
Box 1: X7 BC -
Pieter Muller
Aidan Grace
0-7
1551449700
2019-03-01 2:15pm
Box 1: X8 BC -
Pieter Muller
Jan (Janu) Botma
0-7
1551525300
2019-03-02 11:15am
Box 1: X9 BC -
Pieter Muller
Hawken Lederle
0-7
1551447000
2019-03-01 1:30pm
Box 1: X10 BC -
Pieter Muller
Ewan Strauss
0-7
1551459600
2019-03-01 5:00pm
Box 1: X11 BC -
Pieter Muller
Alexander Wiseman
0-7
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 1: X12 LGS -
Aidan Grace
Jan (Janu) Botma
0-7
1551527100
2019-03-02 11:45am
Box 1: X13 BC -
Aidan Grace
Hawken Lederle
2-5
1551449700
2019-03-01 2:15pm
Box 1: X14 BC -
Aidan Grace
Ewan Strauss
1-6
1551447900
2019-03-01 1:45pm
Box 1: X15 BC -
Aidan Grace
Alexander Wiseman
7-0
1551449700
2019-03-01 2:15pm
Box 1: X16 BC -
Jan (Janu) Botma
Hawken Lederle
7-0
1551528000
2019-03-02 12:00pm
Box 1: X17 BC -
Jan (Janu) Botma
Ewan Strauss
5-2
1551541500
2019-03-02 3:45pm
Box 1: X18 BC -
Jan (Janu) Botma
Alexander Wiseman
7-0
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 1: X19 LGS -
Hawken Lederle
Ewan Strauss
3-4
1551451500
2019-03-01 2:45pm
Box 1: X20 LGS -
Hawken Lederle
Alexander Wiseman
3-4
1551456000
2019-03-01 4:00pm
Box 1: X21 BC -
Ewan Strauss
Alexander Wiseman
7-0
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 2: X22 LGS -
Reghardt Conradie
pieter barnard
1-6
1551450600
2019-03-01 2:30pm
Box 2: X23 BC -
Reghardt Conradie
Johan Coenraad Schoeman
3-4
1551447900
2019-03-01 1:45pm
Box 2: X24 BC -
Reghardt Conradie
Arnu Visser
1-6
1551459600
2019-03-01 5:00pm
Box 2: X25 BC -
Reghardt Conradie
Cooper WESTERN
0-7
1551450600
2019-03-01 2:30pm
Box 2: X26 BC -
Reghardt Conradie
Janhendrik Lamprecht
3-4
1551457800
2019-03-01 4:30pm
Box 2: X27 BC -
Reghardt Conradie
Wian Gildenhuys
4-3
1551455100
2019-03-01 3:45pm
Box 2: X28 BC -
Reghardt Conradie
Olof Poggenpoel
2-5
1551444300
2019-03-01 12:45pm
Box 2: X29 BC -
pieter barnard
Johan Coenraad Schoeman
6-1
1551447900
2019-03-01 1:45pm
Box 2: X30 BC -
pieter barnard
Arnu Visser
2-5
1551451500
2019-03-01 2:45pm
Box 2: X31 BC -
pieter barnard
Cooper WESTERN
0-7
1551451500
2019-03-01 2:45pm
Box 2: X32 BC -
pieter barnard
Janhendrik Lamprecht
7-0
1551457800
2019-03-01 4:30pm
Box 2: X33 BC -
pieter barnard
Wian Gildenhuys
6-1
1551459600
2019-03-01 5:00pm
Box 2: X34 BC -
pieter barnard
Olof Poggenpoel
5-2
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 2: X35 LGS -
Johan Coenraad Schoeman
Arnu Visser
1-6
1551463200
2019-03-01 6:00pm
Box 2: X36 BC -
Johan Coenraad Schoeman
Cooper WESTERN
0-7
1551447000
2019-03-01 1:30pm
Box 2: X37 BC -
Johan Coenraad Schoeman
Janhendrik Lamprecht
2-5
1551463200
2019-03-01 6:00pm
Box 2: X38 BC -
Johan Coenraad Schoeman
Wian Gildenhuys
2-5
1551444300
2019-03-01 12:45pm
Box 2: X39 BC -
Johan Coenraad Schoeman
Olof Poggenpoel
0-7
1551466800
2019-03-01 7:00pm
Box 2: X40 BC -
Arnu Visser
Cooper WESTERN
1-6
1551455100
2019-03-01 3:45pm
Box 2: X41 BC -
Arnu Visser
Janhendrik Lamprecht
6-1
1551401100
2019-03-01 12:45am
Box 2: X42 BC -
Arnu Visser
Wian Gildenhuys
6-1
1551458700
2019-03-01 4:45pm
Box 2: X43 BC -
Arnu Visser
Olof Poggenpoel
6-1
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 2: X44 LGS -
Cooper WESTERN
Janhendrik Lamprecht
7-0
1551447000
2019-03-01 1:30pm
Box 2: X45 BC -
Cooper WESTERN
Wian Gildenhuys
6-1
1551455100
2019-03-01 3:45pm
Box 2: X46 BC -
Cooper WESTERN
Olof Poggenpoel
6-1
1551451500
2019-03-01 2:45pm
Box 2: X47 BC -
Janhendrik Lamprecht
Wian Gildenhuys
5-2
1551447900
2019-03-01 1:45pm
Box 2: X48 BC -
Janhendrik Lamprecht
Olof Poggenpoel
2-5
1551448800
2019-03-01 2:00pm
Box 2: X49 LGS -
Wian Gildenhuys
Olof Poggenpoel
3-4
9999999999999999
TBD
A1 -
9999999999999999
TBD
A2 -
9999999999999999
TBD
A3 -
9999999999999999
TBD
B1 -
9999999999999999
TBD
C1 -
9999999999999999
TBD
C2 -
9999999999999999
TBD
C3 -
9999999999999999
TBD
D1 -
9999999999999999
TBD
E1 -
9999999999999999
TBD
E2 -
9999999999999999
TBD
E3 -
9999999999999999
TBD
F1 -
9999999999999999
TBD
G1 -
9999999999999999
TBD
G2 -
9999999999999999
TBD
G3 -
9999999999999999
TBD
H1 -