BS 10
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
- | Jakobus Reynolds | ZA | No Club | No | - |
- | Tyler Stanham | ZA | Clarendon Park Primary | No | - |
- | Drew Stanham | ZA | Clarendon Park Primary | No | - |
- | Alexander Hurter | ZA | Summerwood Primary School | No | - |
- | lindokuhle Coko | Advantage Primary | No | - | |
- | Alutha Fulani | No | - | ||
- | Inathi Magadaza | Advantage Primary | No | - | |
- | Harry Watson | ZA | Botanic Club - Graaff Reinet | No | - |
- | Uyamamela Magigaba | ZA | Theodor Herzl Primary | No | - |
- | Ungakum Magigaba | Theodor Herzl Primary | No | - | |
- | Yanga Yekani | ZA | Wembley Tennis Club | No | - |
- | Andre Wolfaardt | ZA | Laer Volkskool | No | - |
- | Sibabalwe Yekani | ZA | Wembley Tennis Club | No | - |
- | Anele Fana | Wembley Tennis Club | No | - | |
- | Niel Coetzee | ZA | Wembley Tennis Club | No | - |
- | Max Owen | Grey Junior School | No | - | |
- | Rohan Raga | Grey Junior School | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2020-09-12 8:00am | Box 1: X1 | PELTC - Court 11 |
Tyler Stanham
|
Yanga Yekani
|
5-2 |
2020-09-12 9:45am | Box 1: X2 | PELTC - Court 11 |
Tyler Stanham
|
Drew Stanham
|
3-4 |
2020-09-12 11:30am | Box 1: X3 | PELTC - Court 11 |
Tyler Stanham
|
Uyamamela Magigaba
|
5-2 |
2020-09-12 11:30am | Box 1: X4 | PELTC - Court 12 |
Yanga Yekani
|
Drew Stanham
|
3-4 |
2020-09-12 9:45am | Box 1: X5 | PELTC - Court 12 |
Yanga Yekani
|
Uyamamela Magigaba
|
7-0 |
2020-09-12 8:00am | Box 1: X6 | PELTC - Court 12 |
Drew Stanham
|
Uyamamela Magigaba
|
6-1 |
2020-09-12 8:00am | Box 2: X7 | PELTC - Court 13 |
Alutha Fulani
|
Niel Coetzee
|
1-6 |
2020-09-12 9:45am | Box 2: X8 | PELTC - Court 13 |
Alutha Fulani
|
lindokuhle Coko
|
0-7 |
2020-09-12 11:30am | Box 2: X9 | PELTC - Court 13 |
Alutha Fulani
|
Anele Fana
|
2-5 |
2020-09-12 11:30am | Box 2: X10 | PELTC - Court 14 |
Niel Coetzee
|
lindokuhle Coko
|
5-2 |
2020-09-12 9:45am | Box 2: X11 | PELTC - Court 14 |
Niel Coetzee
|
Anele Fana
|
7-0 |
2020-09-12 8:00am | Box 2: X12 | PELTC - Court 14 |
lindokuhle Coko
|
Anele Fana
|
6-1 |
2020-09-12 8:45am | Box 3: X13 | PELTC - Court 11 |
Max Owen
|
Harry Watson
|
2-5 |
2020-09-12 10:30am | Box 3: X14 | PELTC - Court 11 |
Max Owen
|
Sibabalwe Yekani
|
5-2 |
2020-09-12 12:15pm | Box 3: X15 | PELTC - Court 11 |
Max Owen
|
Inathi Magadaza
|
6-1 |
2020-09-12 12:15pm | Box 3: X16 | PELTC - Court 12 |
Harry Watson
|
Sibabalwe Yekani
|
7-0 |
2020-09-12 10:30am | Box 3: X17 | PELTC - Court 12 |
Harry Watson
|
Inathi Magadaza
|
6-1 |
2020-09-12 8:45am | Box 3: X18 | PELTC - Court 12 |
Sibabalwe Yekani
|
Inathi Magadaza
|
1-6 |
2020-09-12 10:30am | Box 4: X19 | PELTC - Court 13 |
Ungakum Magigaba
|
Rohan Raga
|
2-5 |
2020-09-13 8:00am | Box 4: X20 | PELTC - Court 11 |
Ungakum Magigaba
|
Andre Wolfaardt
|
0-7 |
2020-09-12 8:45am | Box 4: X21 | PELTC - Court 13 |
Ungakum Magigaba
|
Alexander Hurter
|
0-7 |
2020-09-12 1:00pm | Box 4: X22 | PELTC - Court 14 |
Ungakum Magigaba
|
Jakobus Reynolds
|
1-6 |
2020-09-12 12:15pm | Box 4: X23 | PELTC - Court 13 |
Rohan Raga
|
Andre Wolfaardt
|
4-3 |
2020-09-12 1:30pm | Box 4: X24 | PELTC - Court 12 |
Rohan Raga
|
Alexander Hurter
|
2-5 |
2020-09-13 8:00am | Box 4: X25 | PELTC - Court 12 |
Rohan Raga
|
Jakobus Reynolds
|
4-3 |
2020-09-12 10:30am | Box 4: X26 | PELTC - Court 14 |
Andre Wolfaardt
|
Alexander Hurter
|
0-7 |
2020-09-12 8:45am | Box 4: X27 | PELTC - Court 14 |
Andre Wolfaardt
|
Jakobus Reynolds
|
2-5 |
2020-09-12 12:15pm | Box 4: X28 | PELTC - Court 14 |
Alexander Hurter
|
Jakobus Reynolds
|
7-0 |
2020-09-13 9:45am | A1 | PELTC - Court 11 |
Drew Stanham
|
Harry Watson
|
1-6 |
2020-09-13 9:45am | A2 | PELTC - Court 12 |
Niel Coetzee
|
Alexander Hurter
|
2-5 |
2020-09-13 11:30am | A3 | PELTC - Court 12 |
Harry Watson
|
Alexander Hurter
|
1-6 |
2020-09-13 10:15am | B1 | PELTC - Court 14 |
Drew Stanham
|
Niel Coetzee
|
3-4 |
2020-09-13 9:45am | C1 | PELTC - Court 13 |
Tyler Stanham
|
Max Owen
|
2-5 |
2020-09-13 8:00am | C2 | PELTC - Court 13 |
lindokuhle Coko
|
Rohan Raga
|
0-7 |
2020-09-13 11:30am | C3 | PELTC - Court 13 |
Max Owen
|
Rohan Raga
|
4-3 |
2020-09-13 10:30am | D1 | PELTC - Court 12 |
Tyler Stanham
|
lindokuhle Coko
|
3-4 |
2020-09-13 8:00am | E1 | PELTC - Court 14 |
Yanga Yekani
|
Inathi Magadaza
|
0-7 |
2020-09-13 8:45am | E2 | PELTC - Court 11 |
Anele Fana
|
Jakobus Reynolds
|
4-3 |
2020-09-13 10:30am | E3 | PELTC - Court 13 |
Inathi Magadaza
|
Anele Fana
|
6-1 |
2020-09-13 11:00am | F1 | PELTC - Court 14 |
Yanga Yekani
|
Jakobus Reynolds
|
4-3 |
2020-09-13 8:45am | G1 | PELTC - Court 12 |
Uyamamela Magigaba
|
Sibabalwe Yekani
|
0-7 |
2020-09-13 8:45am | G2 | PELTC - Court 13 |
Alutha Fulani
|
Andre Wolfaardt
|
1-6 |
2020-09-13 11:45am | G3 | PELTC - Court 11 |
Sibabalwe Yekani
|
Andre Wolfaardt
|
3-4 |
2020-09-13 11:45am | H1 | PELTC - Court 14 |
Uyamamela Magigaba
|
Alutha Fulani
|
3-4 |
2020-09-13 9:30am | I2 | PELTC - Court 14 |
|
Ungakum Magigaba
|
|
2020-09-13 12:15pm | I3 | PELTC - Court 12 |
|
|